Fitoportal.com

лечение народными средствами

лікування народными методами

народна медицина

лікування травами

Захворювання печінки

Лікування захворювань печінки

Лікування печінки народними методами

захворювання печінкиЛікування печінки народними методами. Печінка – найважливіший орган людського організму,  який очищає його від продуктів обміну речовин і дії отрут. При порушенні роботи печінки, зовнішні дії і токсини, продовжують отруювати організм. У печінці відбувається розщеплення молекул поживних речовин, знешкодження отрут. Вона виділяє жовч, яка збирається в жовчному міхурі і звідти виливається в тонкі кишки під час поступання їжі.

Детальніше...

Очищення печінки в домашніх умовах

очищение печениОчищення печінки в домашніх умовах. Навіщо потрібне очищення печінки? Печінка в нашому організмі виконує функцію фільтру крові – проходячи через печінку, кров очищається і йде до інших органів. Після такої фільтрації крові, всі шкідливі речовини залишаються в печінці. З часом ці речовини накопичуються і можуть утворювати камені в жовчному міхурі або в жовчовивідних протоках. У самій печінці камені не можуть утворитися, але може виникнути запалення печінки через застій жовчі. 

Детальніше...

Трави для лікування печінки

трави для печінкиТрави для лікування печінки. Багато хвороб печінки і жовчовивідних шляхів успішно лікуються травами. Для отримання стійкої ремісії або розчинення каменів необхідний тривалий курс лікування: 1 рік і більш. Короткочасне лікування травами приносить лише полегшення, але не повне одужання. Будь-які прийняті вами ліки, потрапляючи в кров, неминуче проходять через печінку, а печінка старається щонайшвидше його зруйнувати.

Детальніше...

Ожиріння печінки - народне лікування

ожиріння печінкиОжиріння печінки – народне лікування. Ожиріння печінки - це накопичення жиру в печінкових клітинах, що часто є реакцією печінки на різні інтоксикації (токсичні дії). Іноді цей процес пов'язаний з деякими захворюваннями і патологічними станами організму (наприклад, з голодуванням).

Детальніше...

Лікування гепатиту народною медициною

лікування гепатитуЛікування гепатиту народною медициною. Гепатит – група запальних захворювань печінки інфекційного (наприклад, вірусний гепатит) або неінфекційного (наприклад, при отруєннях) походження. Порушення функції печінки при гострому гепатиті часто супроводжуються жовтяницею. Хронічний гепатит може привести до розвитку цирозу.

Детальніше...

Дієта для лікування печінки

дієта для печінкиДієта для лікування печінкиДієта при захворюванні печінки призначена для того, щоб понизити навантаження на неї різними шкідливими хімічними речовинами і, при цьому, зберегти нормальне, збалансоване, повноцінне харчування пацієнта. Також деякі обмеження, яких вимагає дієта при хворобі печінки, сприяють нормалізації роботи печінки, поліпшенню жовчовиділення і функціонування жовчних шляхів.

Детальніше...

Цироз печінки - лікування травами

цироз печінкиЦироз печінки - лікування травами. Цироз печінки — хронічне захворювання, наслідком якого є утворення множинних рубців в печінці. В результаті цього рубцювання порушуються функції органу, змінюються його зовнішній вигляд і будова. При цирозі разом із заміщенням кліток печінки, що поволі руйнуються, рубцюватою тканиною відбувається і їх регенерація. Проте нові клітини захоплюються рубцюватою тканиною і тому не можуть здійснювати свої функції.

Детальніше...

Лікування травами входить в основу рецептів народної медицини і дозволяє нормалізувати фізичне і психічне здоров'я людини. Лікарі у всі часи позитивно оцінювали лікування народними засобами, вважали лікарські рослини відмінними цілителями, а лікування народними рецептами - ефективним засобом позбавлення від різних захворювань. Ми бажаємо вам міцного здоров'я! Лікування народними рецептами допоможе зміцнити здоров'я і вилікувати хвороби! Міцного Вам здоров'я!

/