Fitoportal.com

лечение народными средствами

лікування народными методами

народна медицина

лікування травами

Головна

лікування травамиЛікування народними методами славиться з давніх часів, як ефективний метод лікування здоров'я. Рецепти народної медицини допоможуть вам вилікувати багато захворювань. Лікування травами багатьох зцілило від хвороб. На сайті представлена інформація про лікування народними методами в домашніх умовах, про лікарські рослини і їх застосування у народній медицині. Народні методи лікування, профілактика хвороб, очищення організму, дієти для схуднення, корисні поради для підтримки здоров'я і краси.

Лікування народними методами в домашніх умовах

Отеки - лечение народными средствами

отеки лечениеОтеки - лечение народными средствами. Отеки у женщин сопровождаются сонливостью, плохим настроением, хандрой, головной болью, повышенным аппетитом. Предменструальный синдром во многих случаях сопровождается отечностью: отекают лодыжки, припухают веки и становится одутловатым лицо. Могут опухать десны, суставы. После «критических дней» эти явления проходят.

Детальніше...

Диета при высоком холестерине

Диета при высоком холестеринеДиета при высоком холестерине. Проблемы со здоровьем, связанные с работой сердечно-сосудистой системы и высоким артериальным давлением, напрямую связаны с повышенным уровнем холестерина в крови. Пока человек молод и здоров, избыток холестерина, поступающий с пищей, не ощущается, поскольку организм в состоянии поддерживать его уровень в норме.

Детальніше...

Біль в суглобах - лікування народними методами

від болі в суглобахБіль в суглобах - лікування народними методами. Захворювання суглобів, зв'язок і м'язів назване загальним поняттям -  рев­матичні захворювання. Ця хвороба може виявлятися різними способами. Найбільш часті: артроз (зміна суглобів), артрит (запалення суглобів), ревматизм, подагра, мязевий ревматизм. При артрозі найчастіше мова йде про зношенняі суглобів, викликаному віком, при якому суглоби злегка опухають і при напрузі болять.

Детальніше...

Лікування підшлункової залози народними методами

лікування підшлунковоїПідшлункова залоза – відноситься до залоз внутрішньої секреції і виконує в основному дві важливі функції – вироблення інсуліну і ферментів для переварення що поступає в кишечник їжі. Найбільш поширені захворювання підшлункової залози – це панкреатит (гострий і хронічний) і цукровий діабет різних типів.

Детальніше...

Гіпертонія - лікування народними методами

гіпертонія лікуванняГіпертонія - лікування народними методами. Гіпертонія – захворювання, основною ознакою якого є підвищення артеріального тиску крові. У основі захворювання лежить підвищена напруга стінок дрібних артерій тіла, що спричиняє за собою їх звуження і, отже, зменшення їх просвіту, що утрудняє просування крові з однієї ділянки судинної системи в іншій.

Детальніше...

Маски від зморшок в домашніх умовах

маски від зморшокМаски від зморшок в домашніх умовах. Перші зморшки на обличчі з'являються вже після 25 років.  Зрозуміло, вони ще не так помітні, як, скажемо в 30 або 35. Але саме з появою перших зморшок легко розгладити ще податливу шкіру і попередити подальше утворення зморшок. Область шкіри навколо очей і рота -  найуразливіша, саме тут найчастіше і з'являються перші складочки. Тому слід робити маски від зморшок в домашніх умовах, хай ці процедури і займуть у вас більше часу, та зате збережуть вам красу і здоров'я.

Детальніше...

Як підвищити потенцію народними методами

як підняти потенціюЯк підняти потенцію народними методами. Чоловіча потенція - дуже лоскітлива тема, і до того ж  цю недугу приносить безліч проблем в особистому житті будь-якої пари. Зазвичай потенція – це вікова проблема, але “облом” в ліжку може трапитися і в молодості в результаті надмірного стомлення, гострих нервових розладів, нестачі вітамінів, деяких мінеральних солей і природних біологічно активних речовин.

Детальніше...

Як швидко кинути курити народними методами

як кинути куритиШвидко кинути курити — по-справжньому важка справа. Оголосивши війну нікотину, поклопочіться про надійний тил: трохи менше нервуйте, зануртеся з головою в улюблену справу, зустрічайтеся з приємними людьми — словом, робіть те, що приносить Вам задоволення, і якомога більше рухайтеся. На етапі відвикання від куріння ваш організм потребуватиме деяких засобів, що допомагають полегшити цей болісний процес. Спробуйте кинути курити скориставшись народними засобами.

Детальніше...

Лікування сльозотечі народними методами

сльозотеча очейСльозотеча з очей буває, коли слізний канал закритий від браку вітаміну А, а також коли людина простудилася. При цьому очі сильно сверблять. Причини сльозотечі можуть бути разниє: виворіт нижніх слізних крапок, їх звуження, неправильне положення, запалення канальців слізного мішка, звуження або зарощування слезоотводящего шляху.

Детальніше...

 

Лікування травами входить в основу рецептів народної медицини і дозволяє нормалізувати фізичне і психічне здоров'я людини. Лікарі у всі часи позитивно оцінювали лікування народними засобами, вважали лікарські рослини відмінними цілителями, а лікування народними рецептами - ефективним засобом позбавлення від різних захворювань. Ми бажаємо вам міцного здоров'я! Лікування народними рецептами допоможе зміцнити здоров'я і вилікувати хвороби! Міцного Вам здоров'я!

/